Audronė Musteikienė,  tinklaraštininkė


Genealogija, grafika:

Genealoginių schemų braižymas, Genealoginių medžių piešimas, Logotipų, reklaminių skydelių kūrimas, Dizainas spaudiniams

schema

Gr. Tiškevičių ekspozicija

Grafų Tiškevičių genealoginės schemos 1410-2005 m.

Viršelis knygai (asmeninis leidinys)

medis


Tinklapiai

Vaizdas

Pavadinimas / adresas / apie ką

lbks

(iki 2011 m.)

Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga

LBKS veiklos sritys apima praeities tyrinėjimus – genealogiją, heraldiką, bajorijos ir dvarų kultūros paveldą, kultūrinių renginių organizavimą, LBKS plėtrą ir veiklos populiarinimą, ryšių su užsienio kilmingųjų asociacijomis plėtojimą, bajorijos ateities – jaunimo ugdymą, leidybinę veiklą.
LBKS veiklos rūšys yra legitimacija, švietimas, bajorystės pripažinimo aktų įteikimo ceremonijos, atributikos kūrimas, koncertų, parodų, konferencijų, teminių išvykų, ekskursijų, labdaros ir kitų renginių organizavimas, knygų, žurnalo leidyba, LBKS archyvo kaupimas ir priežiūra.

lghd

(iki 2011 m.)

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Veikla: genealogijos populiarinimas, genealoginės informacijos skleidimas, domėjimosi šeimos istorija skatinimas, mėgėjų ir genealogų-profesionalų susibūrimų ir jų iniciatyvų rėmimas, profesinių interesų gynimas ir reprezentavimas, dalijimasis patirtimi, žiniomis, rūpinimasis archyvų išsaugojimu. Šeimos ženklų tvirtinimas, kilmės liudijimų išdavimas.
Genealoginiai tyrimai
Dirbame archyve, ieškome, tyrinėjame, sudarinėjame genealoginius medžius, konsultuojame.

archyvas

(iki 2011 m.)

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos Virtualus archyvas

Genealoginių duomenų bazės kaupimas, archyvinių dokumentų skaitmeninimas ir publikavimas, duomenų banko internete kūrimas.
Renkame ir publikuojame genealogijos istorijos, teorijos ir metodikos medžiagą.

 

archeonas

(iki 2015 m.)

Sigitos Gasparavičienės įmonė "Archeonas" - Genealoginiai tyrimai

Paslaugos
Padedame nustatyti jūsų šeimos kilmę, ruošiame genealogijos dokumentus ir apžvalgas, sudarome genealogines schemas. Nustatome ir aprašome herbus. Tyrinėjame senųjų pastatų ir Lietuvos dvarų istoriją. Ieškome giminių Lietuvoje.
Kuriame tinklapius, logotipus

vlts

(iki 2015 m.)

LTS Vilniaus bendrija - vienas didžiausių Lietuvos tautodailininkų sąjungos padalinių, vienijantis per 500 tautodailininkų iš Vilniaus Visagino, Elektrėnų miestų ir Trakų, Molėtų, Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Utenos, Zarasų rajonų.
Tautodailė yra sudėtinė kultūros dalis, jos pamatas. Šiuolaikinę tautodailę kuria žmogus - menininkas, suvokiantis istorinę tautos mintį ir save tautoje. Liaudies ir saviveiklinės dailės meninis lygis įteisino ją kaip svarbų ir brandų Lietuvos kultūros reiškinį, ugdantį tautinį mentalitetą, sudarantį sąlygas atsinaujinti. Tai vienas tautos pažinimo šaltinių.

nuoma

Užsikrėtusiems meile kalnams - Slidinėjimo inventoriaus nuoma

Kasmet vis daugiau žmonių slidinėjimas tampa pramoga. Nuomojame kalnų, bėgimo ir vaikiškas kalnų slides, snieglentes, roges, bagažines bei kitą žiemos inventorių. Platus pasirinkimas pradedantiesiems ir vidutiniams slidininkams.
Mokome suaugusius ir vaikus (nuo 3-jų metų amžiaus). Supažindiname su saugumo technikos reikalavimais.

Galiu mokyti grupes, šeimas ir pavienius asmenis. Pradžiamokslis vykstantiems slidinėti pirmą kartą.

  ir kt.

REKVIZITAI

Įmonės kodas 300630639 / AB SEB BANKAS
Banko kodas 70440
Ats. sąskaitos numeris: LT977044060005872575

Pagerank

Užsakyti svetainę

Dabar lankosi:

Svetainėje lankosi 116 svečių ir nėra prisijungusių narių

Go to top