Klausimas   Atsakymas
 
Kur yra Vilniaus ir Kauno prieškarinių bajorų draugijų: "Wypis z Ksiag Szlacheckich Gubernii Llilsko Wilenkiey Wywodu Familii Urodznoych..." archyvai ?

Kur yra šeimų, priklausančių šioms draugijoms dokumentų originalai ir kur galima gauti kopijas.

 

Bajorų konfirmacijos ir bajoriški dokumentai yra Lietuvos valstybiniame istoriniame archyve Vilniuje ir St.Peterburge.

Lietuvių bajorų draugijos prieškariniai organizaciniai dokumentai – Nacionailnėje Mažvydo bibliotekos rankraštyne.

 

Kodėl mano surastuose metrikuose minimi Telšiai, o šalia parašyta Kauno gubernija?   1842 m. gruodžio 18 d. caro Nikolajaus I dekretu įkurta Rusijos imperijos Kauno gubernija. Ji sukurta atskyrus šiaurės vakarinę Vilniaus gubernijos dalį. Į Kauno gubernijos sudėtį pateko daugiau nei pusė dabartinės Lietuvos teritorijos, taip pat kai kurios žemės, dabar priklausančios Baltarusijai ir Latvijai. Guberniją sudarė septynios apskritys: Kauno, Ukmergės, Novoaleksandrovsko (Zarasų), Panevėžio, Šiaulių, Telšių ir Raseinių. Gubernijos centrui Kaunui nepriklausė Aleksotas -jis buvo Suvalkų gubernijos dalis.
Norėčiau susikurti savo giminės medį. Galbūt galite padėti.?Nuo ko pradėti? Ką daryti   Pradėti nuo savęs ir savo šeimos. Apklausti visus gyvus.
Kai jau nebebus ką klausti, eiti į archyvą ir ieškoti senelių duomenų, - tų kurių trūksta: gimimo, santuokos, mirties įrašų, juos suradus ieškoti jų tėvų ir t.t. - kapstytis vis gilyn, kiek galima rasti.
Be to galima ieškoti ir virtualioje erdvėje: pas mus - www genealogija.lt ir kitur, pvz.
www.epaveldas.lt

Jei trūksta noro, laiko, jėgų ar kantrybės, galima užsakyti genealoginius tyrimus pas mūsų privačius genealogus.
Viską surinkus - braižyti schemą arba piešti medį.
Kodėl man neleidžia nieko parašyti?   Pirmiausia Jūs turite užsiregistruoti mūsų sistemoje.

Genealogija

Norečiau sužinoti, kiek kainuotų pavardės šaknų paieška?   Kiekvienas atvejis yra individualus. Negali būti nustatytos kainos. Tai priklauso nuo paieškos gilumo ir daugelio kitų aplinkybių.
Kur galima būtų rasti savižudžių mirties dokumentus, bažnyčios metrikose tikrai nebus?   Savižudžių mirtis bažnyčia registruodavo mirties knygose, nurodomos ir palaidojimo vietos, kas ir kaip palaidojo. Dažniausiai rašoma, kad savižudziai po policijos apžiūros laidojami už kapinių tvoros.

REKVIZITAI

Įmonės kodas 300630639 / AB SEB BANKAS
Banko kodas 70440
Ats. sąskaitos numeris: LT977044060005872575

Pagerank

Užsakyti svetainę

Dabar lankosi:

Svetainėje lankosi 79120 svečių ir nėra prisijungusių narių

Go to top