Gerbiami LGHD nariai,

Vadovaujantis Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos įstatų 3.6. ir 6.1. punktais, maloniai prašome visų narių iki 2018 m. liepos 31 d. sumokėti į LGHD atsiskaitomąją sąskaitą banke visuotinio susirinkimo nustatytą metinį nario mokestį, kuris yra 20 eurų. 

Dėkojame tiems, kurie jau sumokėjo šį mokestį!

Mūsų rekvizitai:

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Kodas 300630639, sąskaitos Nr. LT977044060005872575, AB SEB bankas

________________________________________________________________________________________________________

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija yra viena seniausių organizacijų Lietuvoje, kuri ne tik specializuojasi genealoginiuose tyrinėjimuose, bet ir skatina domėjimąsi savo giminės kilmės istorija bei formuoja darnią asmenų, šeimų ir giminių heraldiką.

Ilgalaikę patirtį turintys mūsų genealogai specialistai dirba ne tik Lietuvos, bet ir užsienio archyvuose, verčia senus dokumentus iš įvairių kalbų, sudaro genealogines schemas, konsultuoja genealoginiais ir heraldikos klausimais.

Naujas tituliniam puslapiui

 

Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Griežtai draudžiama LGHD paskelbtą informaciją ar straipsnius panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LGHD kaip šaltinį.

Visos teisės saugomos © 2007 - 2018 Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Go to top