Norintiems patvirtinti savo kilmę (genealoginį medį, schemą) patariame kreiptis į profesionalius genealogus. Ilgalaikę patirtį turintys mūsų genealogai, kurie dirba ne tik Lietuvos, bet ir užsienio archyvuose mielai gali Jums padėti. Kilmės dokumentai (genealoginiai medžiai, schemos) tikrinami, tvirtinami ir registruojami LGHD Dokumentų patikros, genealogijos ir heradikos komisijoje. Išduodamas kilmės liudijimas. Jei norite patvirtinti savo kilmę (genealoginį medį, schemą), atsisiųskite ir užpildykite visus prašymus ir susisiekite su mumis.

ATSISIŲSTI PRAŠYMUS:

Prašymas įstoti į LGHD;

Prašymas išduoti kilmės liudijimą.

Visi nuskenuoti prašymai su bankinio apmokėjimo kvitais siunčiama elektroniniu paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Originalai išsiunčiami nurodytu adresu arba perduodami įgaliotam LGHD atstovui.

LGHD rekvizitai: Įmonės kodas - 300630639, Sąskaita - LT977044060005872575, AB SEB bankas.

Griežtai draudžiama LGHD paskelbtą informaciją ar straipsnius panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LGHD kaip šaltinį.

Visos teisės saugomos © 2007 - 2018 Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Go to top