Norintiems patvirtinti savo kilmę (genealogiją) patariame kreiptis į profesionalius genealogus. Ilgalaikę patirtį turintys mūsų genealogai (turintys LGHD genealogo specialisto pažymėjimus), kurie dirba ne tik Lietuvos, bet ir užsienio archyvuose mielai gali Jums padėti.

Pareiškėjo pateikti dokumentai nagrinėjami LGHD Dokumentų patikros, genealogijos ir heradikos komisijoje. Komisija pateikia išvadą dėl kilmės (genealogijos) tvirtinimo.

Kilmės (genealogijos) tvirtinimas ir registravimas - 50 €, kilmės (genealogijos) tvirtinimas, registravimas ir liudijimo išdavimas - 90 €. LGHD rekvizitai: Įmonės kodas - 300630639, Sąskaita - LT977044060005872575, AB SEB bankas.

Jei norite patvirtinti savo kilmę (genealogiją), užpildykite reikiamus prašymus:

1. Prašymas priimti dokumentus ir pateikti išvadą dėl kilmės (genealogijos) tvirtinimo;

2. Prašymas patvirtinti ir registruoti kilmę (genealogiją);

3. Prašymas išduoti kilmės liudijimą.

PASTABA: Prašymus pildyti kompiuteriu - atsisiųsti iš puslapio prašymus, kompiuteriu užpildyti, atsispausdinti ir pasirašyti. Prašymus skenuoti ir konvertuoti į TIF formatą.

Skenuoti prašymai su bankinio apmokėjimo kvitu siunčiami elektroniniu paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Originalai išsiunčiami nurodytu adresu arba perduodami įgaliotam LGHD atstovui.

Griežtai draudžiama LGHD paskelbtą informaciją ar straipsnius panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LGHD kaip šaltinį.

Visos teisės saugomos © 2007 - 2018 Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Go to top