2007m. gegužės 12d. LKBS būstineje Trakų Vokėje įvyko "Dvarų kultūros centro" organizuotas susitikimas su Vilniuje viešinčia paskutiniojo Trakų Vokės dvaro savininko grafo Jono Tiškeviciaus jauniausia dukra Anna Maria Tyshkiewicz Hooper iš Anglijos.

Susitikime dalyvavo ir GD pirmininkas Č. Malevskis, pirmininko pavaduotoja S.Gasparavičienė, GD nariai  L.Bartkienė, K.Tracevskis, K.Mackevičius. P.Anita ir jos pirmąkart Lietuvoje viešinti jos dukra Spohie bei vyras Robin Macay Hooper aplankė ir padėjo gėlių ant tėvo ir protėvių kapų Trakų Vokės dvaro koplyčioje, apžiūrėjo parką, rūmus. Viešnia džiaugėsi tvarkomais dvaro rūmais, jame vystoma kultūrine veikla, pagarba grafų Tiškevicių palikimui ir jo puoselejimu.

Ypatingo svečių, susitikime dalyvavusių LKBS narių bei spaudos atstovų dėmesio susilaukė plati ant didžiulių vatmano lapų GD narės A.Musteikienės sudaryta ir rūmuose eksponuojama Tiskevičių genealoginė schema.
Susitikimas praėjo labai šiltai ir draugiškai. Svečiai informavo, kad ketinimų aplankyti Trakų Vokę turi ir jos vyriausias bolis Račynskių ir Lanckoronskių kultūros fondų pirmininkas Zigmantas Tiškevičius.
 

What we do Genealoginiai tyrimai
Dirbame archyve, ieškome, tyrinėjame, sudarinėjame genealoginius medžius, konsultuojame. Daugiau...

 


What we do Genealoginių duomenų bazės kaupimas
Kuriame virtualųjį archyvą Daugiau


Skatiname ir remiame norą domėtis protėvių šaknimis, siekius įskiepyti jaunajai kartai savo šalies ir tautos istorijos pažinimo jausmą.

What we do Seminarų, konferencijų organizavimas. Daugiau...

 

 

What we do Genealoginio pobūdžio publikacijų leidimas.
Išleidome pirmąjį žurnalą Daugiau...

REKVIZITAI

Įmonės kodas 300630639 / AB SEB BANKAS
Banko kodas 70440
Ats. sąskaitos numeris: LT977044060005872575

Pagerank

Užsakyti svetainę

Dabar lankosi:

Svetainėje lankosi 79097 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Go to top