Genealogijos apžvalga Nr. 1

 

 

 

Turinys

gd zurn1 turinysm small

Iš spaudos išėjo pirmasis Genealogų draugijos žurnalo numeris.

Žurnalas djvu formate. Žemiau, kaip naudotis djvu failais.

 

Šiems dokumentams skaityti reikalingas specialus papildinys naršyklei (angliskai "plugin"), kurį galima atsisiųsti iš čia.  Jį įdiegę greitai ir lengvai atsidarysite djvu failą kitame lange. 

Kai įdiegsite papildinį ir atsidarysite failą,  norėdami matyti visus dokumento puslapius, paspauskite paskutinį  mygtuką įrankių juostoje. Daugiau apie djvu failus ir jų panaudojimą  skaitykite Virtualaus archyvo Pagalbos skyrelyje

Pagalba pradedantiems naudotis djvu failais"

"Dažnai nė nesusimąstome, kad jau gim­dami atsinešame protėvių genus - jų išgyvenimus, talentus, polinkius, džiaugsmus, kla­jones ir svajones - visa tai, kas kuria jausmą -aš priklausau šiai genčiai, šiai tautai. Tik atsiskyrę ar atskirti nuo savo šeimos ar tautos ir jos buveinės geografinėje erdvėje, nesąmoningai ieškome savo šaknų: kas aš, iš kur?", - pasakoja Dr. Irena KUBILIENĖ

Paieška

Position "left"

This is a sample module in position left. All modules in this position will be arranged in vertical column. The whole position will be collapsed, if there are no modules published.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc varius nisl id lectus ultricies ut elementum nulla ornare. Nulla sed mi massa, at tincidunt felis.

REKVIZITAI

Įmonės kodas 300630639 / AB SEB BANKAS
Banko kodas 70440
Ats. sąskaitos numeris: LT977044060005872575

Pagerank

Užsakyti svetainę

Dabar lankosi:

Svetainėje lankosi 72112 svečių ir nėra prisijungusių narių

Go to top