Išnyko baltiški vietovardžiai. Hitlerininkai 1937 m. lietuviškus prūsiškus vietovardžius pakeitė
vokiškais arba pakeitė jų galūnes. Sovietinė valdžia 1946 m. vietovardžius ir hidronimus pakeitė slaviškais.

Pagal Valentino Juraičio "Karaliaučiaus kraštas"

Agila (Agilla)
Alna (Alle, Lava, Lyna)
Angrapa (Angerapė /Vangrapė, Ungurupė, Angerapp, Węgorapa)
Aprelevka (Vargynė, Vargynai, Wargienen)
Asuny_(Asaunai, Assaunen)
Astraviškiai D. (Gr. Astrauischken, Krasnoje)
Augustavas (Augustow)
Auktalytė (Auktalitas; Ochtolite, Auklitten)
Ąžuolyne (Aszolienen)

Baginski (Baginskis, Baginsky)
Bagrationovo (Vikyškiai, Vilkyškiai; Wikischken)
Bagrationovsk (Yluva, Prūsų Ylava, Ylava; Preussen-Eylau)
Bajtkowo (Baitkoviai, Baitkowen)
Balgardis (Ballgarden Baiga (Baiga, Vesoloje)
Baltijsk (Piliava, Pilau)
Baltupiany (Baltupėnai, Baltupbhnen)
Barciany (Bartai, Barten)
Barczewo (Varia, Vartenbergas, Vartcnburgas; Wartenberg, Warteriburg)
Bambliai (Bamblen)
Bartoszyce (Barštinas, Bartėnai; Bartenstein)
Berezorka (Sausgardis D., Gr. Sausgarten)
Berezovka (Naunynė, Naunienen)
Berežkovskoje (Bubainiai D., Bubainys; Gr. Bubainen)
Biafa (Biala, Bialla)
Bišofsburgas (Bischofsburg)
Bitėnai (Bithenen)
Bobyčiai (Bobitten)
Bolotnikovo (Žemaitkiemis, Szamaitkehmen)
Bolšakovo (Skaisgiriai D., Skaisgiris; Gr. Skaisgirren)
Bolšije Berežki (Lapynai Sen., Alt Lappienen)
Borovoje (Skirvytė, Skirwieth)
Braniewo (Brunsbergas, Braunsbergas, Braunsberg)

Chlebnikovo (Šilininkai, Schilleningken)
Chrabrovo (Pavunda, Powunden)
Čaikovskoje (Lugava, Lygava, Lugowen, Lygowen)
Černiachovsk (Įsrutis, Insterburg)
Černyševka (Bainiūnai D., Beiniūnai; Gr. Beynuhnen)
Černyševskoje (Eitkūnai, Eydtkuhnen)
Čistyje Prudy (Tolminkiemis, Tollmingkehmen)
Čkalovo (Eglyniškiai, Egglenischken)


Dačnoje (Lapėnai Sen., Alt Lappohnen)
Dainiai (Daynen, Deinen)
Dalneje (Bitkalniai, Bittkallen)
Deima (Deimena, Deimė; Deime)
Dalnėje (Žirgupėnai, Szirgupohnen)
Dąbrowka (Dombrovka, Dombrowken)
Dąbrowno (Gilgenburgas, Gilgenburg)
Deržavino (Lažininkai, Laszeninken, Lascheningken)
Dirschkehmen (Diržkiemis, Dirškiemis)
Doba (Duobiai, Doben)
Dobre Miasto (Gutitatas, Guttstadt)
Dobrovolsk (Piliakalnis, Pilkalnis; Pillekallen, Pillkallen)
Dolgorukovo (Valdkaimis, Waldkeim)
Domnovo (Damnava, Domnau)
Donskoje (Diržkaimis D., Dirškaimis, Gr. Dirschkeim)
Družba (Alna (Alenburgas; Allenburg)
Dubeninki (Dubeninkai, Dubininkai; Dubeningken)
Dubki (Paskalviai, Paskalwen)
Dubrava (Builynai (Buylien)
Dvoriki (Diržkaimis M., Dirškaimis, Kl. Dirschkeim)
Dzierzgon (Kristburgas, Christburg)
Dženguoliai (Dszcngollen)

Elbląg (Elbingas, Elbing)
Elk (Lukas, Lykas, Lekas; Lyck)

Fedorovo (Užberžiai, Uszberszen)
Filipovka (Domeikaimis, Dommelkeim)
Frombork (Frauenburgas, Frauenburg)
Frunzenskoje (Bekeliai, Bokeliai, Bock-ellcn, Bokellen)
Furmanovka (Katinava Sen., Katniava; Alt Kattenau)
Furmanovo (Stanaičiai, Stannaitschen)

Galiny (Galindai, Gallinden, Gallingen)
Galtgarbis (Galtgarben)
Ganovka (Gerskuliai, Gerskullen)
Garbino (Laggarbis, Laggarben)
Gavrilovo (Gavaičiai, Gavvaiten)
Gižycko (Lėcenas, Lėčius; Lotzen)
Ględy (Galindai, Gallinden)
Globūnai (Globuhnen)
Gluškovo (Plybiškė, Plyviškė, Plybiškiai, Plibischken)
Goldap (Geldapė, Geldupė, Goldapp)
Golovkino (Nemanynas, Nemunynas; Nemonien)
Golubaja (Auksinė)
Gorne (Gurniai, Gurnen)
Grabowo (Grabava, Grabowen)
Gromovo (Lauknos, Lauknen)
Gurjevsk (Noihauzenas, Neuhausen)
Gusev (Gumbinė, Gumbinnen)
Gusevka (Drukteniai, Drugthenen)
Gvardeisk (Tepliava,Tepliuva, Tapiau)
Gvardeiskoje (Miulhauzenas, Muhlhausen)


Iljanovo (Kraupiškas, Kraupischken)
Iljušino (Miliūnai, Miluhnen)
Įsruties Sendvaris (Althof-Insterburg, nepakeistas)
Ylawa (Vokiečių Yluva, Ylava; Deuitsch -Eylau)

Jablonovka (Klikučiai, Klikutschen)
Jagodnoje (Bredūnai, Briedūnai, Brėdauen)
Jantarnyj (Palvininkai, Psalmininkai, Palmnieken)
Jasnaja Poliana (Trakėnai D., Trakiemis D.; Gr. Trakchnen, Gr. Trakchmen)
Jasnoje (Kaukiemis, Kaukėnai, Kaukehmen, Kuckemecse)
Jasnopolianka (Špukai, Spucken)
Jasnopolskoje (Aukskalnis, Auxkallen)
Jermakovo (Vokiečių Vilčiai, Deutsch Wilten)
Judino (Jurgaičiai, Jurgaitschen)
Juodkrantė (Schwarzorth)

Kaliningrad (Karaliaučius, Königsberg)
Kaliningradskij zaliv (Aistmarės, Aismarės, Frisches Haff, Zalew Wislany)
Kalininskoje (Aukštupėnai, Augstupbnen)
Kalinovka (Aulavėnai D., Gr. Aulmvohnen)
Kalinino (Mielkiemis, Mehlkehmen)
Kalinovo (Būdupėnai Sen., Alt Budupohnen)
Kalinowo (Kalinava, Kallinowen)
Kamenskoje (Želva, Želvai; Saalau)
Kanaš (Jurgaičiai, Jurgaitschen)
Karamyševo (Pabaliai, Pabbeln)
Karvaičiai (Carweiten, Karwaiten)
Kasikiemis (Kasikėnai; Kassigkehmen)
Kaširskoje (Šaksvytė, Schaakswitte)
Kaštanovo (Almenhauzenas, Allmenhauscn)
Katyčiai (Koadjuthcn)
Kentšinas (Rastenburg, Ketrzyn)
Kolosovka (Vilgaičiai, Willgaiten)
Kornevo (Žintai, Gintai, Zinten)
Kotelnikovo (Vargiai, Wargen)
Kiautai (Kiauten, Smirnovo)
Kintai (Kinten)
Kiselevka (Karšava, Karschau)
Klaipėda (Memel)
Klusy (Klausai, Klaussen)
Klemiškė (Klemenhof)
Kolcovskoje (Medukalniai)
Korsze (Koršiai, Korschen)
Kowale (Kovaliai, Kavoliai, Kouahlcn)
Krasnaja (Rominta, Raminta, Romintė; Rominten)
Wižajny (Vižainys)
Krasnaja Poliana (Užbaliai, Uschballen)
Krasnogorskoje (Nybudžiai D., Gr. Nibudszen)
Krasnojarskoje (Sodėnai, Sodehnen)
Krasnolesje (Raminta D., Gr. Rominten)
Krasnopolianskoje (Gaudiškiemis D., Gr. Gaudischkehmen)
Krasnorečje (Kuncai, Kuntzen)
Krasnyj Jar (Parnėnai, Pamehnen)
Krasnoznamensk (Lazdėnai, Lazdynai, Lasdechnen)
Krylovo (Nordenburgas, Švėnai, Nordenburg)
Kubanovka (Brokupėnai, Brackupoenen, Brakuponen)
Kuibyševskoje (Petersdorfas, Peterkiemis, Pelerskchmen, Petersdorf)
Kuty (Kučiai, Kutten)
Kutuzovo (Klišai, Klišiai, Klešuva, Kleschowen, Kleszowen)
Kutuzovo (Širvinta, Schiruindt)
Kumačevo (Kumėnai, Kumehnen)
Kwitajny (Kvitainiai, Quittainen)

L
aduškin (Liudwigsort)
Lapynai (Lappienen)
Lapkiejmy (Lapkaimis, Lapkeim)
Lermontovo (Išdagai, Išdagiai, Ischdaggen)
Lesnoje (Šarkuva, Sarckau)
Lesnoje (Varnikai, Varnikiai, Warnicken)
Levoberežnoje (Šakūnai, Schakuhnen)
Lidzbark Warminski (Hellsbcrgas, Heilsberg)
Liotnoje (Tenkyvčiai, Tenkitten)
Logvino (Medinava, Medenau)
Lochstadt (Laukstyčiai, Laukstetai)
Lozovoje (Krenitai, Krimyčiai, Cremitten)
Lugovoje (Bildviečiai, Bilviečiai, Bildenveitschen)
Lukta (Lokiai, Locken)
Lunino (Lengviečiai, Lenkviečiai, Lengwethen, Lenkwethen)
Lužki (Tarpučiai, Tarputsihen)
Lvovskoje (Gudvailiai, Gudvaliai, Guduallen)


Maiskoje (Bajorai D„ Gr. Bajoren)
Maiskoje (Mališkiai, Malhvischken, Malbwischken)
Majakovskoje (Nemerkiemis, Nemmersdorf)
Majovka (Jurbarkas, Georgenburgas, Georgenburg)
Maigūniškiai Sen. (Alt Maygunischken)
Maldyty (Maldaičiai, Maldeuten)
Malga (Malga, Malga)
Malinovka (Bijotai, Bijočiai, Biolhen)
Malomožaiskoje (Būdviečiai, Budwethen)
Mamonovo (Šventapilis, Šventapilė, Heiligenbeil)
Marjino (Arnava, Arnau)
Maršaiskoje (Gailgarbis, Gailgarbiai, Gallgarben, Gullgarben)
Matrosovo (Gilija, Gilge)
Matrosovka (Gilija)
Mazurskie (Benkaimis, Benkheim, Baniį)
Mažucie (Mažučiai, Masutschen)
Medovoje (Salininkai, Sollnieken)
Melničnoje (Lezgevangminai, Lesgwangminnen)
Melnikovo (Rūdava, Rudava, Rudau)
Merkinė (Merkinnen)
Meruniszki (Mėrūniškiai, Merunsken)
Meždurečje (Norkyčiai, Narkyčiai, Norkitten)
Michailovka (Molynė, Moulienen)
Milomlyn (Lybemiūlė, Liebemuhl)
Mičiurinskij (Ragainės Sendvaris, Althof-Ragnit)
Mikolajki (Nikolaikai, Mykolaičiai, Nilaiken, Mikolaiken)
Milakowo (Lybštatas, Liebstadt)
Milki (Milkai, Milken)
Mingainy (Migėnai, Migehnen)
Mysovka (Karklė, Karkeln)
Moltainy (Maltiniai, Molthainen)
Momajny (Momėnai, Momechnen)
Morag (Morongas, Mohrungen)
Mordovskoje (Laigyčiai D., Legyčiai; Gr. Legitten)
Morskoje (Pilkopa Sen., Pilkupa Sen.; Alt Pillkoppen
Mothovoje (Viskiautai, Wiskiauten)
Mrągowo (Zensburgas, Sensburg)
Muromskoje (Labota, Labutė, Laptava; Lapkau)

Nadeždino (Lampšiai, Lampschen, Lampasch)
Nawiady (Aveidžiai, Aweyden)
Nekrasovo (Karpava, Karpowen, Karpauen)
Neman (Ragainė, Raganita, Ragnit)
Nemanskoje (Trapėnai, Trappiinen)
Nemirseta (Nimmersatt)
Nesterov (Stalupėnai, Stallupohnen)
Nevskoje (Pilupėnai, Pillupohnen)
Nida (Nidden)
Nidzica (Neidenburgas, Neidenburg)
Nikitovka (Užpjauniai, Uszpiauncn)
Nizovka (Nadruva, Nadrau)
Nizovje (Valdava, Waldau)
Novaja Derevnia (Gertlaukiai Sen., Alt Gertlaucken)
Novostrojevo (Trempai, Trempen)
Nowe Miasto (Noimarkas, Neumark)
Novo Moskovskoje (Paplyčiai, Poplyčiai, Poplitten)
Novokolchoznoje (Argininkai N., Neu Argcningken)


Obojanj (Baubliai, Baubein)
Ochotnoje (Lydimaičiai, Liedemeiten)
Oktiabrskoje (Sūduva, Sūdau)
Olecko (Alėcka, Oleckas, Oletzko)
Olechovo (Grybai, Grieben)
Olchovatka (Valtarkiemis, Walterkehmen)
Olownik (Launinkai, Launingken)
Olsztyn (Olštinas, Alenšteinas, Alienstein)
Olsztynek (Hohenšteinas, Hohenstein)
Omet (Ameita)
Orzysz (Arys, Orzysz)
Ornety (Vormditas, Wormdilt)
Omowo Arnava (Arnau, Ornowo)
Ostroda (Ostruda, Asterodė, Osterohde)
Otradnoje (Kunigėliai, Kunigehlen)
Ozerki (Lindenava, Lindenau)
Oziorsk (Darkiemis, Darkehmen)

Pabaltai (Pabalten)
Pagėgiai (Pogegen)
Pasiek (Prūsų Olandija, Preussisch-Holland)
Pasleka (Pasargė, Pasarė, Passarge)
Patilžiai (Patilszen)
Pereslavskoje (Drugėnai, Drugehnen)
Petrovo (Cylkaimis, Cilkaimis, Zielkeim)
Piatidorožnoje (Bladava, Bladiau)
Piatidorožnoje (Brandenburgas, Brandenburg)
Piele (Peliai, Pellen)
Pieniežno (Melzakas, Mehlsack)
Piktupėnai (Picktupponen)
Pionerskij (Naujakuršiai, Neukuhren)
Pisa (Pissa, nepakeistas - Pisa)
Pisz (Jansborkas, Johannisburg, Jansbork, Pisz)
Plaškiai (Plaschken) Plikiai (Plieken)
Plikiai (Plieken, nepakeistas — Pliken)
Pobedino (Šilėnai, Schillehnen)
Podduby (Kubiliai, Kubbein)
Podgornoje (Penkiai, Penken)
Podgorovka (Baičiai D., Gr. Baitschen)
Polianskoje (Kalveliai, Kalhvellen)
Pokryškino (Dopėnai, Doponen)
Pokrovskoje (Butkūnai, Buttkuhnen)
Polesk (Labguva, Labiau)
Poltavskoje (Rūdžiai D., Rudžiai, Gr. Rudszen)
Poltavskoje (Muldžiai, Muldszen)
Povarovka (Kirpėnai, Kirpehnen)
Pravdino (Grumbkovkaičiai, Grumbkowsfelde)
Pravdinsk (Frydlandas, Friedland)
Pregolia (Prieglius, Pregel)
Pričaly (Įsė, Inse)
Priekulė (Priikuls)
Priozerskoje (Gerviškiemis, Gerviškėnai, Gerwischkehmen)
Przerosl (Pšeroslis, Prierėšlius)
Przezmark (Prūsų Marka, Preussisch-Mark)
Prigorkino (Karbai, Karben)
Primorje (Kuršiai D.(Gr. Kuhren)
Primorsk (Žuvininkai, Fischhausen)
Pugačiovo (Šventiškiai D., Gr. Schwentischken)
Pupy (Pupiai D., Gr. Puppen)
Purda (Purdai D., Gr. Purden)
Putilovka (Ašvinė, Ašvena, Aschweine, Swine)
Puškarevo (Puškiemis, Puschdorf)
Puškino (Geryčiai, Gėrirai; Gbritten)


Raigardas (Rajgrod)
Rakitino (Kuršiai, Kurschen)
Raskazovo (Auksiniai, Auksinė, Auxinnen)
Rejsity (Rasytė, Rossitten)
Repino (Encūnai.Enciūnai; Entzuhnen)
Reszel (Rešlius, Reselis, Rossel)
Riabinovka (Šmodyčiai, Schmoditten)
Ripkaimis (Ripkeim)
Rybačij (Rasytė, Rossitten)
Rybno (Ribiai, Ribben)
Ryn (Reinas, Rhein)
Romanovo (Pabėčiai, Pabėtai, Pobethen)
Rosošanskoje + Ostrogožskoje (Rukai, Rucken)
Roščino (Jurgcnava, Jurgenau, Georgenau)
Ručeiki (Ežergaliai, Eszergallen, Tiefenort)
Ručji (Peterkiemis, Petepkehmen)
Ruskoje (Girmava, Girmowe, Germau)
Rusnė (Russ)
Rževskoje (Šinkūnai, Linkuhnen)

Sadovoje (Balėtai, Ballethen)
Sadovoje (Jentkulkampiai, Ientkulkampen)
Saralovskoje (Šoreliai D., Gr.Schorellen)
Saranskoje (Laukiška, Laukiškos, Laukiškiai, Laukischken)
Severianka (Pasmailiai, Passmahlen)
Severnaja Gora Kaliningrado ribose (Kvedevana, Quedenau)
Silovo (Išdagai, Išdagiai, Ischdaggen)
Skalraitai (Skaltveit)
Skandawa (Skandava, Skandau)
Skardupėnai (Skardupohnen; šių Skardupėnų pavadinimas nepakeistas)
Slavianskoje (Pranyčiai, Pronyčiai, Pronitten)
Slavinsk (Goldbachas D.. Gr. Goldbach)
Slavsk (Gastos, Heinrichswalde)
Slavskoje (Kroicburgas, Kreuzburg)
Smalininkai (Schmalleningken)
Smolajny (Smalainiai, Schmolainen)
Solnečnoje (Žemaičiai, Szameitschen)
Sovchoznoje (Matiškiemis, Mattischkehmen)
Sosnovka (Labėnai D., Gr. Labehnen)
Sosnovka (Aukštagiriai, Augstagirren)
Sosnovka (Danekiemis, Dantzkehmen)
Sorkwity (Sarkvyčjai, Sorquitten)
Sovietsk (Tilžė, Tilsit)
Sovhoznoje (Ripai, Ripiai; Rippen)
Sępopol (Šipapilis, Schippenbeil)
Stepnoje (Valdaukelis, Valdaukadėlis; Waldaukel, Waldaukadell)
Stobity (Šliebyčiai, Schlobitten)
Suvalkai (Suwalki)
Suvorovka (Vėdarai, Weedern)
Svetlyj (Cimerbūdė, Zimmerbude)
Svetlogorsk (Raušiai, Rauschen)
Svetloje (Kobelbūdė, Kobbelbude)
Svobodnoje (Didieji Mišiai, Gross Mishen)
Swiętajno (Šventainis, Schwentainen)
Swiętajny (Šventainiai, Schwenlainen)
Szestno (Zėhestenas, Sechesten)
Szymonka (Šimonkai, Schimonken)
Szczytno (Ščitnas, Ottelsburg,)
Sztynort (Šteinortas, Steinort)
Sereitlaukis (Schreitlaugken)

Šilutė (Heydekrug)
Širokoje (Štrobėnai, Strobelinen)
Šoseinoje (Zemaitkiemis, Szamaitkehmen)
Šoseinoje (Vartai, Warthen)
Štarkaimis (Starkeim)
Šventakiemis (Schwentakehmen)

Talpaki (Tarplaukiai, Taplaukiai, Toplaukis; Taplacken)
Tanenbergas (Tannenberg, Stębark; 1410 m. Žalgirio mūšio laukas)
Tatty (Talčiai, Taltcn)
Telmanovo (Didlaukiai, Didlacken)
Timofejevka (Tamoviškiai, Tamowischken)
Timofejevo (Vėdaraitiškiai, Wedereitischken)
Tišino (Abšvankiai, Apušvangis, Abschwangen)
Tolkmicko (Tolkemita, Tulkimyčiai, Tolkemit)
Tolstovo (Liepgalis, Loepegallen, Lobegallen)


Ušakov (Pokarviai, Pokarwen, Pocarben, įeina i Ušakovą)
Ušakovo (Kutkiemis, Kutkechmen, Pregelau)

Vatutino (Tučiai, Tutschen)
Ventė (Windenburg)
Verdainė (Werden)
Veselovka (Juciai, Judtschen, Judschen)
Vesnovo (Kusai, Kussen)
Vėterkaimis (Woterkeim, Wiatrowice)
Vilkyškiai (Willkisihken)
Vindkaimis (Windkeim, nepakeistas Vindkaim)
Vingis (Winge)
Višnevoje (Voseguva, Vozėguva, Vozgėnai; Vosegau)
Višniovka (Lazdynėliai, Lasdinehlen)
Vysokoje (Alksnupėnai, Alxnupohnen)
Vladimirovo (Tarava, Tharau)
Volodarovka (Juodlaukiai,Juodlauiken)
Voločiajevskoje (Maršėnai, Marschenen, Marschonen)
Vonsdorfas D. (Unsatrapis D.; Gr. Wohnsdorf, nepakeistas — Gr. Vonsdorf)
Voronovo (Kaimiai, Kaimas, Kaimen)
Vysokoje (Papelkiai, Popeleken)
Vzmorje (Heidekrugas D., Gr. Heydekrug)

Wargity (Vargyčiai, Wargitten)
Wižajny (Vižainys)
Węgielsztyn (Engelšteinas, Engelstein)
Węgorzewo (Angerburgas, Angerburg)

Zadorožnoje (Dinglaukiai, Dinglaucken)
Zadorožje (Malūnupiai, Malenuppen)
Zaicevo (Stakaimis, Stockheim)
Zagorskoje (Zaumarai, Saumern, Sommerau)
Zalesje (Mielaukiai, Meilaukis, Mehlaucken)
Zalewo (Zalfeldas, Saalfeld)
Zalivino (Labagyna, Labaginė, Labagienen)
Zalivnoje (Postnikiai, Posjnieken)
Zalivnoje (Kraupiškiemis, Kraupischkehmen)
Zaozernoje (Kovariai, Kovvarren)
Zarečje (Kaimiai, Kaimas; Caymem, Kaymen)
Zarečnoje (Tulpininkai, Tulpeningken)
Zelenogradsk (Krantas, Krancas; Cranz)
Zelenyj Bor (Karalienė, Karalene)
Znamenka (Klinrėnai, Klinthencn)
Znamensk (Vėluva, Vėliava, Wehlau)
Znamenskoje (Kučyčiai, Kutschitten)
Zorino (Lietuvkaimis, Littausdorf)
Zvenjevoje (Popėnai, Popehnen)

Žabin (Žabynai, Žabynė, Szabienen)
Žalgiriai (Zallgirren)
Žalgiris (Griunvaldas, Grunwald, Grunwald, 1410 m. mūšio laukas)
Železnodorožnyj (Girdava, Girduva, Gerdauen)
Žemčiužnoje (Šakiai, Kirche Schaacken)
Žilino (Žiliai, Szillen)
Žmujdzie (Žemaičiai, Szameyten, Szameiten}
Žytkiejmy (Zydkiemis, Szittkomen, Schittkehmen)

REKVIZITAI

Įmonės kodas 300630639 / AB SEB BANKAS
Banko kodas 70440
Ats. sąskaitos numeris: LT977044060005872575

Pagerank

Užsakyti svetainę

Dabar lankosi:

Svetainėje lankosi 70 svečių ir nėra prisijungusių narių

Go to top